Ваш репетитор німецької мовиСереда, 2023-10-04, 2:58 AM

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Мої файли [2]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Файли » Мої файли

РІВЕНЬ ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
2011-12-07, 5:38 PM
За допомогою тесту ми визначимо, який рівень вивчення німецької відповідає Вам.

Вивчення німецької мови відбувається за допомогою серії підручників Themen Aktuell, яка є класичним і найпоширенішим в світі підручником німецької мови для початківців ( ми можемо знайти і інший оптимальний варіант підручника). Підручник включає основний матеріал, який буде цікавим та корисним як для людей, які вперше вивчають німецьку мову, так і для тих, хто вже має базові знання та хоче їх покращити.
Існуючі рівні:
Елементарний користувач

А1
На цьому рівні Ви навчитеся розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також елементарні речення, необхідні для задоволення конкретних потреб. Відрекомендуватись або представити когось та запитувати і відповідати на запитання про деталі особистого життя, наприклад, де він/вона живе; про людей, яких він/вона знає; про речі, які він/вона має. Взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.

A2
На цьому рівні Ви навчитеся розуміти ізольовані фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. Спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де необхідний простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Описувати простими мовними засобами вигляд його/її оточення, найближче середовище і все, що пов'язане зі сферою безпосередніх потреб.
Незалежний користувач

B1
На цьому рівні Ви навчитеся розуміти основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми, близькі і часто вживані на роботі, при навчанні, під час дозвілля тощо. Вирішувати більшість питань під час перебування або подорожі у країні, мова якої вивчається. Просто і зв'язно висловлюватись на знайомі теми або теми особистих інтересів. Описувати досвід, події, сподівання, мрії та амбіції, наводити стислі пояснення і докази щодо точок зору та планів.

B2
На цьому рівні Ви навчитеся розуміти основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну тему, у тому числі й технічні (спеціалізовані) дискусії за своїм фахом. Нормально спілкуватися з носіями мови з таким ступенем швидкості та спонтанності, який не завдає труднощів жодній із сторін. Чітко, детально висловлюватись на широке коло тем, виражати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи за і проти.

Досвідчений користувач

C1
На цьому рівні Ви навчитеся розуміти широкий спектр досить складних та об'ємних текстів і розпізнавати імпліцитне значення. Висловлюватись швидко і спонтанно без помітних утруднень, пов'язаних з пошуком засобів вираження. Ефективно і гнучко користуватись мовою у суспільному житті, навчанні та з професійними цілями. Чітко, логічно, детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами, конекторами та зв'язними програмами висловлювання.
Категорія: Мої файли | Додав: halynad
Переглядів: 629 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2023
Конструктор сайтів - uCoz