Ваш репетитор німецької мовиСереда, 2023-10-04, 3:24 AM

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Мої файли [2]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Файли » Мої файли

НАВЧАННЯ В НІМЕЧЧИНІ
2011-12-07, 5:27 PM
"Willkommen in Deutschland!"

Німеччина – це країна, яка радо відкриває свої обійми людям цілеспрямованим, працьовитим, прагнучим нових відчуттів, тим, кого не лякають труднощі та тим, хто хотів би торкнутися до західноєвропейської цивілізації власними руками.
Зважившись на навчання в Німеччині, наступна інформація стане тобі у пригоді.
Німеччина нараховує близько 340 ВНЗ з доволі різною системою освіти та оплати. Найперше треба визначитися з тим, що саме ти збираєшся опановувати в Німеччині, а потім підібрати відповідну програму та ВНЗ.
Здебільшого німецькі університети іноземним студентам пропонують отримати магістерський чи кандидатський ступінь.
Тому наявність українського диплома бакалавра чи спеціаліста просто необхідна. Якщо програма, яку ти обереш не англомовна, тоді звичайно слід ще вивчити німецьку мову. Однією з головних умов прийому іноземних студентів до німецьких вищих навчальних закладів є наявність спеціального сертифікату про знання німецької мови. Існує п’ять можливостей скласти іспит з німецької та отримати бажаний сертифікат. Передусім це екзамен вже в самій Німеччині – в обраному тобою університеті. Називається цей іспит DSH (німецький мовний іспит для вступу у вищий навчальний заклад іноземних абітурієнтів).
За навчання у деяких університетах доведеться заплатити. В середньому – це 500 євро на семестр. Все залежить від того, в якому місті, або в якому регіоні ти навчаєшся, у східній чи західній Німеччині. На сході – життя дешевше, на Заході – дорожче. Вважається, що в середньому студенту в Німеччині потрібно мати 700 євро щомісяця, які він може заробити сам, знайшовши собі додатковий заробіток (і повір, в Німеччині його легше знайти, ніж в будь-якому українському місті!). Практика свідчить, проте, що іноземні студенти, які звикли і вміють заощаджувати, обходяться й меншою сумою.
Знання комп’ютера життєво необхідні! Майже все університетське життя пов'язане з мережею. Навіть книги - і ті потрібно шукати на інтернет-сторінці бібліотеки. Більше того – картотеки університетських бібліотек Німеччини об’єднані в одну електронну базу даних. Якщо потрібної книги немає в одній бібліотеці, її можна замовити в будь-якій бібліотеці іншого міста.
Ще одна річ, яка суттєво відрізняє німецький ВНЗ від українського є те, що «шара» тут не проходить. Якщо іспит усний, то професор може запитати тебе все, що йому заманеться. Якщо іспит письмовий, тоді кожний отримає заздалегідь підготовлений каталог запитань. Він може містити кілька десятків запитань. Але перед іспитом ці запитання ніхто не розголошує. До того ж, такого поняття, як хабарництво в університетах немає.
Ось ще кілька цікавих фактів про життя німців, які мені вдалося перевірити на власному досвіді.
Німці в спілкуванні як правило привітні і доброзичливі. Вони як правило добре виховані і тобі доведеться звикнути до того, що не завжди зможеш розгадати їхнього справжнього ставлення до тебе.
Німеччина лягає і встає дуже рано. О 8-й вечора вулиці вже практично порожні.
Різниця діалектів німецької мови така, що телепрограми на півночі країни іноді йдуть із субтитрами, якщо говорять жителі півдня. Але Hochdeutsch (літературну німецьку) розуміє практично кожен освічений німець.
У Німеччині санітарні норми настільки високі, що можна спокійно їсти не тільки не просмажене м'ясо, а й сире.
Всі ділові листи в Німеччині закінчуються фразою "З дружнім привітом". Навіть повістка про штраф (доводилося отримувати і таку!).
У Німеччині я часто зустрічала чоловіків, які не билися ЖОДНОГО РАЗУ В ЖИТТІ.
На пішохідному переході через німецьку дорогу можна йти з закритими очима – водії зупиняються перш, ніж ти встигнеш тільки наблизитися до зебри.
Німецька кухня особливою привабливістю не відрізняється. Але ситна і ґрунтовна, як і все німецьке. Картопля, капуста, свинина - класика, загалом. Тобі звикати не доведеться!
Все, що відноситься до необхідного, в Німеччині дуже дешево. Все, що відноситься до зручності і капризів - дорого.
"Мій, моя, моє" - це в Німеччині дуже розвинене. Але треба сказати, що і "твій - твоя - твоє" буде шанобливо і делікатно враховуватися і дотримуватися. Це стосується всього, від цукерки до тиші.
Німецький гумор буває двох видів - чорний і абстрактний. За роки життя там я так і не змогла до кінця розуміти їхніх жартів!
У Німеччині потрібно ділити сміття на харчовe і пластик. Насправді, на смітниках найчастіше все звалюють в одну купу. Мета цього - дисциплінувати і без того дисциплінованих німців, а особливо – іноземців!
Якщо своєю коротенькою розповіддю я тебе заінтригувала, то не варто довго зволікати – вивчай німецьку, і тобі відкриються двері у настільки цікаву і захоплюючу країну, що відвідавши її один раз, ти полюбиш її чи не назавжди!
Gute Reise!
Категорія: Мої файли | Додав: halynad
Переглядів: 556 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 марія  
0
я дуже хочу побувати в німеччині повчитися там ,але не маю достатньо коштів

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2023
Конструктор сайтів - uCoz